Bank Nieruchomości

Niepowtarzalny dom 3D ( trzy funkcje) w centrum miasta

Człuchów, pomorskie

1 199 000 PLN

Niepowtarzalny dom 3D ( trzy funkcje) w centrum miasta | Zdjęcie główne
Niepowtarzalny dom 3D ( trzy funkcje) w centrum miasta | Zdjęcie 1
Niepowtarzalny dom 3D ( trzy funkcje) w centrum miasta | Zdjęcie 2
Niepowtarzalny dom 3D ( trzy funkcje) w centrum miasta | Zdjęcie 3
Niepowtarzalny dom 3D ( trzy funkcje) w centrum miasta | Zdjęcie 4
Niepowtarzalny dom 3D ( trzy funkcje) w centrum miasta | Zdjęcie 5
Niepowtarzalny dom 3D ( trzy funkcje) w centrum miasta | Zdjęcie 6

+5

Opis

W samym sercu Człuchowa, u zbiegu głównych ulic, oczekuje na państwa wielofunkcyjny i świetnie zagospodarowany wielopoziomowy dom o całkowitej powierzchni 390m2 z pomieszczeniami usługowymi, a bezpośrednie sąsiedztwo centrów handlowych, restauracji, strefy centrum i starego miasta są największymi atutami tej nietuzinkowej nieruchomości. Nim zaprosimy państwa do wizyty i osobistego zapoznania się z tą nieruchomością, postaramy się teraz przybliżyć opisowo omawiany przez nas dom. Nieruchomość składa się z czterech kondygnacji: Pierwszą z nich, na najniższym poziomie, znajdziemy : -lokal użytkowy o powierzchni 40m2, który doskonale nadaje się na prowadzenie na przykład sklepu odzieżowego, bądź wszelkiej działalności biurowej. Na tym samym poziomie, ze specjalnym podjazdem od drugiej strony nieruchomości, usytuowany jest ocieplony garaż, którego powierzchnia dostosowana jest do parkowania samochodów osobowych oraz minivanów. Zaletą tego garażu jest fakt iż w posadce zamontowane zostały odcieki ( ażurowa krata ocynkowana), dzięki której w garażu jest zawsze czysto, nawet w dni, kiedy na zewnątrz występuje błoto pośniegowe. Do wspomnianego garażu mamy przejścia wewnętrzne i zewnętrzne. Przenosząc się o jeden poziom wyżej, odkryjemy kolejne pomieszczenie usługowe: – aktualnie działającą kwiaciarnie, zadaszony taras zewnętrzny od strony centrum, hol wejściowy do domu, oraz po drugiej stronie obiektu kolejne pomieszczenie usługowe (również funkcjonujące – gabinet stomatologiczny). Wszystkie pomieszczenia posiadają węzły sanitarne – socjalne i własne osobne wejścia.

Za pomocą wewnętrznego korytarza przechodzimy na pierwsze piętro. Tutaj zastajemy komfortowe mieszkanie składające się z: – ok.25 m2 otwartego tarasu zewnętrznego z widokiem na centrum miasta. Warto dodać że przytulnie urządzony taras został solidnie wykonany z glazury mrozoodpornej i specjalnie uszczelniony produktami żywicznymi (bardzo trwałymi). Taras ten doskonale może służyć pod zabudowę jako ogród zimowy. – komfortowej otwartej kuchni z doskonale wbudowanymi włoskimi meblami, bezpośrednio połączonej z pokojem kominkowym (wypoczynkowym), z pokojem stołowym przygotowanym na przyjmowanie nawet 20 gości z dużym pokojem kąpielowym z pełnym wyposażeniem, w tym dwuosobową wanną z hydromasażem. Na drugim piętrze znajdziemy: – trzy oddzielne pokoje oraz kolejną łazienkę, pomieszczenie gospodarcze mogące służyć za garderobę lub komórkę. W omawianej nieruchomości właściciel zabezpieczył cztery niezależne źródła ogrzewania: – piec tradycyjny na węgiel i drewno – ogrzewanie miejskie, – ogrzewanie za pomocą pieca olejowego, – ogrzewanie kominkowe z płaszczem wodnym Dach ze spadami zabezpieczony jest dobrej jakości papą. Elementy ozdobne dachu są zabezpieczone dachówką ceramiczną. Ściany budynku zabezpieczone są izolacją styropianową – 10 cm, pokryte ozdobnie bardzo dobrej jakości panelami typu siding. Ich praktyczne zastosowanie to trwały kolor ( żółty ) i przystosowana do zmywania ciśnieniowego powierzchnia. Otoczenie obiektu z każdej strony jest utwardzone (kostka brukowa i asfalt).Cały obiekt został zbudowany 25 lat temu w technologii tradycyjnej, czyli murowany z gazobetonu (pustaków tradycyjnych). Nieruchomość może stanowić doskonałą inwestycję oraz swoje wymarzone miejsce na ziemi (strefa centrum), dodatkowo stwarza łącznie 5 możliwości zarobkowania, to są: lokale usługowe (w części gotowe do przejęcia już z dzierżawcami), dodatkowego mieszkania oraz wolnego lokalu do wydzierżawienia.

Możliwość zamiany na mieszkanie w Chojnicach z dopłatą!!

Wizyta w omawianej nieruchomości natychmiast zwróci państwa uwagę na czystość, solidne wykonanie oraz bardzo dobrze dbających o nią właścicieli. Proponowana cena za m2 jest jedną z najniższych jaką można uzyskać w Człuchowie, a jednocześnie jedną z najatrakcyjniejszych za tej jakości obiekt. Człuchów – niewielka i malownicza miejscowość w województwie pomorskim, położona między trzema jeziorami: Rychnowskim, Człuchowskim i Miejskim. Swoją wyjątkową urodę i oryginalność zawdzięcza wielokulturowości i historycznemu położeniu. To tutaj wśród wielu atrakcji turystycznych znajdziemy między innymi średniowieczny, dobrze zachowany zamek krzyżacki.

Na wszelkie pytania chętnie odpowiemy telefonicznie i z przyjemnością zaprezentujemy ją państwu na żywo. Zapraszamy !!

Oferta: 265-2018 www.chbn.pl

Informacje o nieruchomości

  • Numer ID : 1669

  • Cena : 1 199 000

  • Powierzchnia : 390.00 m2

  • Ogłoszenie od : Agencji

  • Sypialnie : 0

  • Łazienki : 0

  • Nieruchomość : Dom

  • Rodzaj ogłoszenia : Sprzedaż

  • Data wygaśnięcia : 30-06-2022

Udostępnij ogłoszenie

Lokalizacja Człuchów, pomorskie

Wyświetlenia

Podobne nieruchomości

Dołącz już dziś

Miej udział w dynamicznie rozwijającym się rynku nieruchomości